Sorunuz mu var?

[email protected]

Çagrı Merkezi

+90 212 630 4545

Biz Kimiz

108

Hasta Yatagı

9

Hastane Deneyimi Yılı

200000

Tedavi edilen Cocuk Sayisı

Özel Hastane 34

Özel Hastane34, tıp alanındaki bilimsel çalışmalar ve yenilikleri yakından takip ederek ileri teknoloji cihazlar ile son yöntem ve uygulamaları, merkezlerindeki tanı ve tedavi süreçlerine dâhil etmeyi ilke edinmiştir. Hastanelerde yalnızca hastaların değil, hasta yakınlarının da konforu düşünülerek onlara özel oda ve yemek seçenekleri sunulmaktadır. 

Kaliteli sağlık hizmetlerini hak edilen özen, konfor ve ilgiyle hastalarına sunan Özel Hastane34; hastalarına misafir odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. 

Sunulan başarılı sağlık hizmetleriyle Türkiye’nin yanı sıra Irak, Suriye, Katar, İran, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Fas ve Tunus gibi farklı ülkelerden de binlerce hastaya kaliteli sağlık hizmeti verilerek sağlık turizmine katkı sağlanmaktadır. Hastaların tedavilerinden sonraki mutlulukları, tüm emeklerin doğru bir yolda harcandığını göstermektedir.

Doktorlarımız

--%>

Makaleler

22 Aralık 2017 Cuma

Beslenme ve Diyetetik

Devamı

28 Şubat 2018 Çarşamba

Nöroloji

Devamı

28 Aralık 2017 Perşembe

Göz Hastalıkları

Devamı

22 Eylül 2018 Cumartesi

Beslenme ve Diyetetik

Devamı

Hasta Görüş ve Öneri Formu

Lütfen geçerli adı girin!
Lütfen geçerli e-posta adresini girin!
Lütfen geçerli Mobil Numarayı Girin!
Konu
Görüş ve Öneri

Acil Durumlarda

İl Sağlık Müdürlüğü’nden Ruhsatlı tam donanımlı ambulanslarımız ve İl Sağlık Müdürlüğü’nden Çalışma Belgeli alanlarında deneyimli Acil Tıp Teknikerleri (AABT / Paramedik), Acil Yardım Teknisyenleri (ATT) ve İlk Yardım Sertifikalı duyarlı sürücülerimizden oluşan Takım Arkadaşlarımızla 7/24 sizlere bir telefon kadar uzaktayız.
Ambulans Numarasi : +90 212 630 4545